Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#984
Stary 23.04.2009, 13:29
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Chyba coś pokiełbasiłeś. Obecnie jest LECH a nie ma klubu Amica (Amica piszą ludzie zakompleksieni, najczęściej dzieci) . Uważam, że za to również powinno się karać, ale to moje prywatne zdanie ;-)
Drogi kolego jest Amika bo na takiej licencji gra Lech, wiec formalnie jest to Amika pod nazwa Lech,
I nie jest to wcale obrazanie tego klubu jak w przypadku Legi piszac przekrecona nazwe
,
Odpowiedz cytując