Lysy napisał(a):

|
Chyba coś pokiełbasiłeś. Obecnie jest LECH a nie ma klubu Amica (Amica piszą ludzie zakompleksieni, najczęściej dzieci) . Uważam, że za to również powinno się karać, ale to moje prywatne zdanie ;-)
|
Drogi kolego jest Amika bo na takiej licencji gra Lech, wiec formalnie jest to Amika pod nazwa Lech,
I nie jest to wcale obrazanie tego klubu jak w przypadku Legi piszac przekrecona nazwe