Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
Od: 01.2009
Offline
#
277
23.04.2009, 13:15
MatiBKS
napisał(a):
z polskiego 35-38 pkt
z majcy 30 pkt w ciemno biore
Mam dokładnie tak samo
pawlos33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlos33
Znajdź inne posty napisane przez pawlos33