Temat: Goal United
Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#414
Stary 23.04.2009, 13:08
WislakP napisał(a):Wyświetl post
Żeby puchar wystartował trzeba 9 klubów.
Jakby co jestem chętny.
Tylko trzeba przypilnować tym razem by jakiś szkop znów się nie wcisnął
Odpowiedz cytując