Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 23.04.2009, 13:05
luki napisał(a):Wyświetl post
Dachy to polowe zrobiłem dobrze, z chemii na czuja, biologia mysle ze pol na pol, fizyka słabo. Naszczęście nie zawiodła mnie geografia i wydaje mi sie ze wszystko tam jest dobrze, balem sie ze beda jakies gleby i skaly, wtedy nawet z geo bym poplynal. A no i walec dobrze wikminiłem.

Pisał ktoś wcześniej o X LO. Mogłbyś rozwinąć? Słyszałem, że dużo fajnych klas.
7 litrów Ci wyszło ?
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
Odpowiedz cytując