|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)
Offline
|
#274

23.04.2009, 13:05
|
luki napisał(a): 
Dachy to polowe zrobiłem dobrze, z chemii na czuja, biologia mysle ze pol na pol, fizyka słabo. Naszczęście nie zawiodła mnie geografia i wydaje mi sie ze wszystko tam jest dobrze, balem sie ze beda jakies gleby i skaly, wtedy nawet z geo bym poplynal. A no i walec dobrze wikminiłem.
Pisał ktoś wcześniej o X LO. Mogłbyś rozwinąć? Słyszałem, że dużo fajnych klas.
|
7 litrów Ci wyszło ? 
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
|
|