Wyświetl pojedynczy post
luki
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 23.04.2009, 12:55
Dachy to polowe zrobiłem dobrze, z chemii na czuja, biologia mysle ze pol na pol, fizyka słabo. Naszczęście nie zawiodła mnie geografia i wydaje mi sie ze wszystko tam jest dobrze, balem sie ze beda jakies gleby i skaly, wtedy nawet z geo bym poplynal. A no i walec dobrze wikminiłem.

Pisał ktoś wcześniej o X LO. Mogłbyś rozwinąć? Słyszałem, że dużo fajnych klas.
Ostatnio edytowane przez luki : 23.04.2009 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując