Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)
Offline
#
270
23.04.2009, 12:29
Gdyby nie dachy i ta fizyka to by było dobrze.... będę zadowolony z 35 .
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
Ral
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ral
Znajdź inne posty napisane przez Ral