Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
260
23.04.2009, 10:54
olsza2
napisał(a):
miał być pierwszy większy bo drugi to tylko 2 pola prostokątów
mi sie wydaje ze jeszcze 2 trójkąty rownoramienne
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh
v
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do v
Znajdź inne posty napisane przez v