Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2161
Stary 23.04.2009, 09:34
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Nie no, z tym porownaniem do Lubanskiego pan dziennikarz grubo przesadzil.
Z drugiej strony mozna zadac pytanie, ile goli w ekstraklasie mial Zurawski gdy w podobnym wieku przychodzil do Wisly z Lecha ? Tez mu troche do Lubanskiego brakowalo, ale potem sporo nadrobil.
dobre

gdyby Lubański dziś grał, byłby więcej wart niż cała nasza liga

ja Nowaka kupowałbym w ciemno, w meczu z Wisłą, było widać co jest wart...
Odpowiedz cytując