Eustachy napisał(a):

Nie no, z tym porownaniem do Lubanskiego pan dziennikarz grubo przesadzil.
Z drugiej strony mozna zadac pytanie, ile goli w ekstraklasie mial Zurawski gdy w podobnym wieku przychodzil do Wisly z Lecha ? Tez mu troche do Lubanskiego brakowalo, ale potem sporo nadrobil.
|
dobre
gdyby Lubański dziś grał, byłby więcej wart niż cała nasza liga
ja Nowaka kupowałbym w ciemno, w meczu z Wisłą, było widać co jest wart...