Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2159
Stary 23.04.2009, 09:22
Cytat:
wg mnie powinnismy sie zainteresowac Przyrowskim kontrakt konczy mu sie za rok, klub taki jak wisla powinien miec reprentacyjnego bramkarza
Wiesz, reprezentacyjnym bramkarzem jest również Pawełek, ale to nie oznacza, że jest dobry.
Odpowiedz cytując