Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 23.04.2009, 09:19
jaitylkoja napisał(a):Wyświetl post
za 3000 to ja ci polecę coś lepszego niż kolega. Spokojnie możesz kupić pentium dual core E5200 (do 400 zł), najlepiej go potem podkręcić, ale to inna sprawa, 4GB RAMu i Radeona 4850/4870 1 GB.
W przeciwieństwie do kolegi polecę z kart 280 GTX. Karta nie zużywa tyle mocy za to jest bardziej wydajna. Radeon jest dobry, ale na duże rozdzielczości. Na jednego Radeona przydałaby się jakaś mała elektrownia żeby go utrzymać przy życiu
Odpowiedz cytując