Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1580
Stary 22.04.2009, 23:03
Nijmegen to podrzedny holenderski klub i moze na tym poprzestanmy.

Wiecej merytorycznych argumentow juz ode mnie nie dostaniesz, zwlaszcza ze z tych ktorych ci dostarczylem dotychczas, nic sobie nie robisz. Jesli nie docieraja do ciebie jak najbardziej sluszne pretensje Skorzy odnosnie gry Niedzielana, to widocznie nie jestes w stanie obiektywnie ocenic pilkarza generalnie grajacego ostra kaszane.
Niech juz bedzie, ze Niedzielan w jakims stopniu ulatwil Brozkowi strzelanie goli w calych dwoch meczach. Wiedzac jednak, ze Brozek bez jego pomocy radzil sobie rownie dobrze, nie zapominajmy, ze Niedzielana sprowadzano do Wisly glownie po to by sam strzelal bramki, czego niestety nie potrafi.

Nikt tez nie bedzie krzyczal na Brozka po jednym nieudanym strzale, majac w pamieci jego upor w powrocie do gry mimo ryzyka z tym zwiaznego. Poza tym Pawel swoim wkladem sportowym na przestrzeni ostatnich sezonow, chyba zasluzyl sobie na minimum wyrozumialosci, podczas gdy Niedzielan nie zgromadzil zadnego kapitalu, z ktorego moglby czerpac i moze stad ten krzyk.
Odpowiedz cytując