Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
572
22.04.2009, 22:08
WiślakNH
napisał(a):
Ja polecam
Eden
na Lotnisku w Hucie - sprzęt wystarczający - rowerki,bieżnie rozdzielone od reszty maszyn,szatnie z prysznicami zadbane
Do tego fitness,solarka
W sali fitness widziałem kiedyś jak dwóch gości sparowało sobie na rękawice
takie urozmaicenie
dodam jeszcze do tego, że niestety zdarza się że jest tłoczno i dla osób które lubią aeroby machać trochę małe tv
piekna zaba w podpisie
Kolumbus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kolumbus
Znajdź inne posty napisane przez Kolumbus