|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#3365

22.04.2009, 21:58
|
sambo napisał(a): 
|
I ja drogi kolego nie jestem antagonistą tzw. zjednoczenia Europy - ja jestem antagonista wypaczeń, których Ty nie dostrzegasz i których nie dostrzegali inni ideowcy innej tak samo fajnej idei.
|
Socjalizm - TAK!
Wypaczenia - NIE!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|