Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#569
Stary 22.04.2009, 20:53
Temat jest dość długi, i nie bardzo mam czas go całego przewertować, więc jeżeli ktoś będzie tak miły i odpowie mi na 2 pytania:

Jakie posiłki i picie polecacie, a jakie odradzacie, trenując 3 razy tygodniowo na siłowni? nie chodzi mi tu o jakąś specjalistyczną dietę, bo na taką na razie nie ma szans, chodzi o jakieś podpowiedzi co jeść i pić do treningu, a czego nie

Druga kwestia, pierwsze 3 miesiące jadę na sucho, później myślałem o zapodaniu jakiejś kreatynki, coś przy okazji jej zażywania w posiłkach należy zmienić ?

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując