Mareq napisał(a):

Sambo
Wobec idei , nie wobec instytucji .
|
Mareq - historia XX posiedzenia KPZR w 1956 i rola Nikity Chruszczowa na tymże w postaci referatu "О культе личности и его последствиях" i dalsze losy pewnej super i fajnej idei - winna Cię nauczyć, że bezkrytycyzmowi wobec idei towarzyszą wypaczenia na etapie jej wdrażania czyli również wypaczenia na polu instytucji, które powodują, że idea staje się czczym sloganem, pod którym załatwia się zupełnie sprzeczne z nią interesy.
I ja drogi kolego nie jestem antagonistą tzw. zjednoczenia Europy - ja jestem antagonista wypaczeń, których Ty nie dostrzegasz i których nie dostrzegali inni ideowcy innej tak samo fajnej idei.
Tyle tytułem Twoich rejterad.
[QUOTE=Mareq;712765]
Cytat:
PS: Ja tam mam do Marqa szacun za pojedynczą walkę z ciemnogrodem.[/quot]
Inni walczący już są banitami
|
tzn? kto - K_2 był Twoim sprzymierzeńcem? Gratuluje kompanów...
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43