|
No to panowie jutro matematyczno-przyrodniczy. Większość chyba pozytywnie nastawiona po humanistycznym, ale ja matematycznego obawiam sie bardzo. Praktycznie zero uczenia się fizyki czy chemii przez te 3 lata, z matematyki coś sie umie, ale też nie za wiele. Z biologii i geografii coś sie może napisze.
30 punktów brałbym w ciemno, może nawet 25. Przekonam sie jutro...
|