Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2463
Stary 22.04.2009, 20:11
maciekTSW napisał(a):Wyświetl post
Z siebie tez trzeba się umieć śmiać http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wis%C5%82a_Krak%C3%B3w
Dokładnie, ja sam z ciekawości napisałem sobie Wisła Kraków. Z Łobo tez jest nie złe

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Bill_Gates
hahahahaha masakra
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 22.04.2009 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując