Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 22.04.2009, 20:02
Jirsak grać potrafi, ja uważam, że moglibyśmy równie dobrze grać tak jak z Beitarem na R22(jeden z najlepszych meczy w sezonie), gdzie Jirsak grał za Brożkiem, Boguski na skrzydle i wyglądało to bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując