no i Śląsk ładnie tak jak i Sparta mimo kursu 2,6

Warta też weszła trzeba czekać na Juventus,a spóźniłem sie z kuponem i zamiast dać Kolejarz ,dałem KSZO i chyba dobrze zrobiłem
mi się wydaje że Legia wygra,skończy się limit szczęscia Lecha i będzie pewnie 1-0 dla (L),co do reszty ligi to Wisła 1,Ruch X,Polonia B X,Lechia 1,Polonia W 2,Śląsk X,ŁKS 1 ale raczej nie zagram nic z tej ligi w weekend