Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2296
Stary 22.04.2009, 19:32
no i Śląsk ładnie tak jak i Sparta mimo kursu 2,6 Warta też weszła trzeba czekać na Juventus,a spóźniłem sie z kuponem i zamiast dać Kolejarz ,dałem KSZO i chyba dobrze zrobiłem

mi się wydaje że Legia wygra,skończy się limit szczęscia Lecha i będzie pewnie 1-0 dla (L),co do reszty ligi to Wisła 1,Ruch X,Polonia B X,Lechia 1,Polonia W 2,Śląsk X,ŁKS 1 ale raczej nie zagram nic z tej ligi w weekend
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 22.04.2009 o godz. 19:52.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując