Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2295
Stary 22.04.2009, 19:28
Co sądzicie o takim kuponie?

Typ :Cała liga polska w Fortunie

17:45 Polonia Bytom -Cracovia Kraków 2
20:00 Wisła Kraków -:- Górnik Zabrze 1

Sobota, 25 kwietnia
14:45 Ruch Chorzów -:- GKS Bełchatów 1
16:00 Lechia Gdańsk -:- Arka Gdynia 0
17:00 Odra Wodzisław -:- Polonia Warszawa 0
19:15 Śląsk Wrocław -:- Jagiellonia Białystok 0

Niedziela, 26 kwietnia16:00
ŁKS Łódź -:- Piast Gliwice 2
17:00 Legia Warszawa -:- Lech Poznań 1


Coś zmienić?[QUOTE]

jak dla mnie to w meczu legia- lech dałbym 0
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
Odpowiedz cytując