Co sądzicie o takim kuponie?
Typ :Cała liga polska w Fortunie
17:45 Polonia Bytom
-Cracovia Kraków 2
20:00 Wisła Kraków
-:- Górnik Zabrze 1
Sobota, 25 kwietnia
14:45 Ruch Chorzów
-:- GKS Bełchatów 1
16:00 Lechia Gdańsk
-:- Arka Gdynia 0
17:00 Odra Wodzisław
-:- Polonia Warszawa 0
19:15 Śląsk Wrocław
-:- Jagiellonia Białystok 0
Niedziela, 26 kwietnia16:00
ŁKS Łódź
-:- Piast Gliwice 2
17:00 Legia Warszawa
-:- Lech Poznań 1
Coś zmienić?[QUOTE]
jak dla mnie to w meczu legia- lech dałbym 0