Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2294
Stary 22.04.2009, 19:12
Johnny B napisał(a):Wyświetl post
Panowie co sadzicie o

Orlando - Philadelphia(+10) 1 1.70?
a jakies wasze typy na nocke
Moje pewniaczki to NYR - WSH under 5.5
Boston KZ
Billups over 19,5
Denver z Noh
moze nie pewniaki ale zobaczymy

1q2 napisał(a):
a na noc capitals
sure?
az postawie.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 22.04.2009 o godz. 19:14.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując