Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
grzesiu
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Kraków Miasto Wiślaków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1004
Stary 22.04.2009, 18:37
na samym dole jest






jakies ładne kobiece nogi
Powód: Byłem pierwszy !
Ostatnio edytowane przez grzesiu : 22.04.2009 o godz. 18:40.


WISŁA LECHIA ŚLĄSK

A.C.A.B.
Odpowiedz cytując