Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
grzesiu
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Kraków Miasto Wiślaków
Offline
#
1004
22.04.2009, 18:37
na samym dole jest
jakies ładne kobiece nogi
Powód: Byłem pierwszy !
Ostatnio edytowane przez grzesiu : 22.04.2009 o godz. 18:40.
WISŁA LECHIA ŚLĄSK
A.C.A.B.
grzesiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiu
Znajdź inne posty napisane przez grzesiu