Ogryzek napisał(a):

|
Bo Niedzielan, Łobodziński itd też swoją grą nie powalają...
|
Tylko ,że te bałkańskie "perełki" nie mają nawet czym powalać bo nie zagrały w tej rundzie ani jednej minuty...Podobno są ośmieszani nawet pzez chłopaków z ME ! Za te pieniądze to można wyciągnąć największe perełki z naszych niższych lig i zbudować z nich 11.Ale co ja mówie ? Przecież to scauci Amici wiedzą najlepiej. Niech robią tak dalej ! Za niedługo zmienią trenera na serba i w szatni będzie zakaz mówienia po polsku.....