Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3362
Stary 22.04.2009, 18:07
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
http://www.middle-east-info.org/take/wujshasbara.pdf

Ciekawe.
pamietam, ze w czasch studenckich Moderator Orzeu nosil koszulke z napisem WUJS.

Twierdzil ze to klub pilkarski z Ameryki Pld.

Dziwne to wszystko :(
A nie pomylil ci sie napis na koszulce? O pare literek? Zamiast "uj" było "i" a na koncu jeszcze "ła".
Choc w tych czasow co wspomniales to czesto bywalo tak ze faktycznie mogly Ci sie literki poprzestawiac ze wzgledu na usterki wzrokowe
WISŁA PANY !!