Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5770
Stary 22.04.2009, 17:44
Tiaaa, niedawno tutaj piano z zachwytu nad fenomenalnym skautingiem Lecha który wypatrzył perełki o nazwie Golik, Handzic itd. A o fenomenie Cueto-postrachu ligi słysze już z 2 lata że to "będzie jego runda". Teraz testowanie jakiegoś grajka który w połowie rundy nie może znaleźć klubu pokazuje że oni to mają w pełni profesjonalny klub. A tak w ogóle to my testowaliśmy byłego bramkarza Juventusu, gdzie tam temu Markovicowi do niego.

Ale wiadomo. Bednarz chu** łysy, Cupiał skąpi i wyzyskuje każdego grosza. Idź precz Boguś! Teraz to już nic tylko druga liga przed nami!

PS. Zapomniałbym o kultowym "Cupiał odejdź, sprzedaj klub komuś kto nie będzie żałował grosza i da 5 mln euro na transfery."
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 22.04.2009 o godz. 17:59.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując