Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
Od: 04.2009
Offline
#
223
22.04.2009, 17:06
Aro1234
napisał(a):
Wybór prosty - XII albo III. Choć ja polecam tę pierwszą.
Właśnie składam papiery do tych szkół. Poszukuję jeszcze jednej.
han_solo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do han_solo
Znajdź inne posty napisane przez han_solo