Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
222
22.04.2009, 17:01
Seba_sc
napisał(a):
Tylko tyle
O to jedno "mi" chodziło? paranoja..
a co niby wiecej byś chciał i jaka paranoja?
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh
v
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do v
Znajdź inne posty napisane przez v