Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 22.04.2009, 17:00
han_solo napisał(a):Wyświetl post
Mam prośbę moglibyście doradzić jakieś licceum w Krakowie? Najlepiej w Nowej Hucie, oczywiście Wiślackie. Będę miał gdzieś 130-140 pkt(raczej 130).
Wybór prosty - XII albo III. Choć ja polecam tę pierwszą.
Odpowiedz cytując