Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
Od: 04.2009
Offline
#
216
22.04.2009, 16:26
Mam prośbę moglibyście doradzić jakieś licceum w Krakowie? Najlepiej w Nowej Hucie, oczywiście Wiślackie. Będę miał gdzieś 130-140 pkt(raczej 130
).
han_solo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do han_solo
Znajdź inne posty napisane przez han_solo