Pero napisał(a):

Jeśli prace będą szły w takim tempie to być może już na mecz z Ległą na Reymonta powróci żuraw
A propos dyskusji na temat schnięcia betonu to jak dzisiaj widziałem robotnicy już cos robią na w miejscu gdzie przedwczoraj była wylewana płyta.
|
Chodzili już wczoraj i podlewali, na pewno stosują coś żeby ten beton szybciej związał bo czas goni

zresztą nie musi mieć on maksymalnej wytrzymałości bo nagle na niego całej trybuny nie zrzucą

Praca wre i to najbardziej cieszy.