Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2142
Stary 22.04.2009, 14:00
Pero napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prace będą szły w takim tempie to być może już na mecz z Ległą na Reymonta powróci żuraw

A propos dyskusji na temat schnięcia betonu to jak dzisiaj widziałem robotnicy już cos robią na w miejscu gdzie przedwczoraj była wylewana płyta.
Chodzili już wczoraj i podlewali, na pewno stosują coś żeby ten beton szybciej związał bo czas goni zresztą nie musi mieć on maksymalnej wytrzymałości bo nagle na niego całej trybuny nie zrzucą Praca wre i to najbardziej cieszy.
Odpowiedz cytując