Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
kwasiur
Member
Od: 11.2007
Offline
#
210
22.04.2009, 14:00
@Norek28
Mam prawie identycznie tak jak ty i liczę na 3 pkt
za to zadanie
kwasiur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kwasiur
Znajdź inne posty napisane przez kwasiur