Dzień 1.
1. Wyjazd z Lublina do Warszawy.
2. Noc w przylotniskowym hotelu.
Dzień 2.
1. Podróż samolotem.
2. Zakwaterowanie w hotelu, obiad.
3. Zwiedzanie Big Bena i Buckingham Palace
4. Wyjazd do Westminster
5. Podziwianie panoramy miasta z Londyńskiego Oka.
Dzień 3.
1. Przejście nad Tamizą
2. Przejażdżka Marcina Ferrari, wycieczka Karoliny do muzeum figur woskowych
Dzień 4.
1. Zwiedzanie stajni oraz spotkanie z jednostkami policji
2. Odwóz na spotkanie policyjnym radiowozem
3. Spotkanie z piłkarzami Liverpoolu.
4. Kolacja z Jerzym Dudkiem.
Ja to tak napisałem, pogrubione jest to co zmieniłem i troche się boje czy nie bedę miał 1pkt zamiast 3, wprawdzie tak z tego odczytałem że tak było po kolei. Głupio np w 2 dniu bo tam po kolei było Big Ben, Buckingham Palace oraz Westminster, dlatego podzieliłem to na 2 części. Wydaje mi się że w dniu 4 zwiedzanie stajni i spotkanie było razem a następnie był odwóz radiowozem co też można uznać dla nich za "atrakcje"... Jak myślicie?
Z zadań 1-26 miałem 25p.
Zastanawiam się też nad rozprawką czy dobrze. Odwołałem się do krucjat, czyli wypraw do ziemii świętej w Średniowieczu tylko napisałem, że wierni byli chętni poznać świat a teraz w wikipedii czytam że to o jakieś wojny chodziło.
Powiedzcie co myślicie
