Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1560
Stary 22.04.2009, 13:36
Ja to widziałbym jako tego cofniętego napastnika który grałby za Pawłem.Jego prostopadłe piłki czy do Pawła czy do skrzydeł są moim zdaniem wysokiej klasy.Problemem może być psychika bo teraz są najważniejsze mecze w sezonie decydujące o mistrzostwie i obawiam sie że Jirsak mógłby tego nie udźwignąć pod tym względem.Gdyby sytuacja była taka jak przed rokiem to spokojnie dałbym pograć Tomkowi.
Mimo wszystko mam nadzieje że jeśli nie w tym to w następnym sezonie zacznie grać wraz z Gargułą i Sobolem w środku .
Ostatnio edytowane przez martinius028 : 22.04.2009 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując