Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1559
Stary 22.04.2009, 13:30
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
A dla mnie postępowanie Skorży z Jirsakiem jest niezrozumiałe. Jak on ma (miał?) się do tej drużyny wdrożyć, skoro zagrał pod rząd max, ile? 2 mecze? Tu nie trzeba moim zdaniem psychologa, a choćby 1% tego zaufania, którym darzy Skorża Pawełka. Przecież Tomas potrafi strzelać bramki i otwierać podaniami drogę do nich napastnikom, a, nigdy nie uwierzę, że Diaz jest bardziej pożyteczny od niego na środku pomocy. Nie znam co prawda jego dyspozycji z treningów, ale nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że Skorża jest do Jirsaka zrażony. Może to ma coś wspólnego z tym, że Skorża zawsze chciał mieć Gargułę? Przez to nie bardzo chciał dać się rozwijać Jirsakowi? Wiem, że to brzmi niedorzecznie, ale innego wytłumaczenia nie mogę znaleźć.
Trochę się z Tobą nie zgadzam. Obejrzyj choćby mecz z Polonią Bytom to zobaczysz jak słabo gra Jirsak. A już pisanie, że Diaz jest mniej pożyteczny w środku to bzdura. Niezbyt dobrze świadczy o Tomasie, że zdecydowanie przegrywa rywalizację z Diazem, który notabene jest przesunięty z innej pozycji. Nawet zaraz po przylocie z Kostaryki jest wyróżniającym się zawodnikiem Wisły. Zagrał 4 mecze w 10 dni a na boisku wszędzie Go pełno i wg mnie w każdym meczu na wiosnę pokazał że jest jednym z liderów Wisły.
Odpowiedz cytując