Wyświetl pojedynczy post
Karmelka1906
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków\Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 22.04.2009, 12:51
ogólnie sądzę iż nie było lektur na teście.. bo w tamtym roku była za duża "awantura"
rozprawka jak dla mnie też była dziwna.
szczerze mówiąc liczyłam że w rozprawce będzie bardziej konkretny problem.
Odpowiedz cytując