Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
Karmelka1906
Member
Od: 02.2009
Skąd: Kraków\Azory
Offline
#
188
22.04.2009, 12:51
ogólnie sądzę iż nie było lektur na teście.. bo w tamtym roku była za duża "awantura"
rozprawka jak dla mnie też była dziwna.
szczerze mówiąc liczyłam że w rozprawce będzie bardziej konkretny problem.
Karmelka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karmelka1906
Znajdź inne posty napisane przez Karmelka1906