Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
Seba_sc
Junior Member
Od: 04.2009
Offline
#
169
22.04.2009, 10:56
I czego było się spinać?
Weszło na lajcie
. Jedno pytanie mam: czy w podaniu na górze trzeba było napisać adres (tego kogoś kto pisał) i czy można było podpisać tylko: "Samorząd uczniowski" w podpisie ?
"
Teoria bez praktyki jest martwa
, a
praktyka bez teorii
- głupia" - Włodzimierz Ilicz Lenin
Seba_sc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Seba_sc
Znajdź inne posty napisane przez Seba_sc