Wyświetl pojedynczy post
Seba_sc
Junior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 22.04.2009, 10:56
I czego było się spinać? Weszło na lajcie. Jedno pytanie mam: czy w podaniu na górze trzeba było napisać adres (tego kogoś kto pisał) i czy można było podpisać tylko: "Samorząd uczniowski" w podpisie ?
"Teoria bez praktyki jest martwa, a praktyka bez teorii - głupia" - Włodzimierz Ilicz Lenin


Odpowiedz cytując