Dla mnie niestety egzamin też nie był zbyt łatwy

ale mam nadzieje ze będzie jakieś 35-40 pkt xD Najwięcej chyba mogę stracić przez to podanie...wogóle tego nie ćwiczyliśmy w gimnzajum :| Ale widzę że kolejnośc odpowiedzi była rózna bo u mnie data 1830 była pod B
