Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czulice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 22.04.2009, 10:53
Dla mnie niestety egzamin też nie był zbyt łatwy ale mam nadzieje ze będzie jakieś 35-40 pkt xD Najwięcej chyba mogę stracić przez to podanie...wogóle tego nie ćwiczyliśmy w gimnzajum :| Ale widzę że kolejnośc odpowiedzi była rózna bo u mnie data 1830 była pod B
Odpowiedz cytując