|
pamietam ze w tamtym sezonie '01/02 nasi złapali taką forme na wiosne ze grali chyba najpiiekniej z calej ligi i chyba nawet zgromadzili tyle samo albo wiecej punktow co legia <system dwoch grup> a mistrza przegrala. Tak czy siak mnie walka o ten tytul mistrzowski chyba najbardziej rajcuje bo jeśli go wygramy to chyba z najslabszym skladem w ostatniej dekadzie
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
|