Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
2133
22.04.2009, 00:27
eee, 1:30. Coś za późno, aby robić jeszcze
albo zostawili włączone światło, aby złodzieje myśleli, że ktoś jest w środku, albo nagrali o 21 godzinny filmik i zapętlili, aby cały czas nadawał to samo
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Sinoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sinoos
Znajdź inne posty napisane przez Sinoos