Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5755
Stary 22.04.2009, 00:07
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
zapewne o to:
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 24 kwietnia, 19:00 (10.000)
Tomasz Frankowski 2 - Stanko Svitlica 69





Pamiętny mecz

Wczesniej zlalismy Polonie Warszawa bodaj w pierwsyzm meczu na R22 przy sztucznym świetle

A w tym remisie to on dawał juz Legii MP,bo pamietam jak ktorys z Legionistów gonił po murawie z flagą na kiju,..

A potem tez mielsimy przyjemnosc ogladac kolejną ich radosc na naszym stadione jak zdobyli Puchar Ligi--teraz juz niesitneijący
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując