maaarcin napisał(a):

zapewne o to:
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 24 kwietnia, 19:00 (10.000)
Tomasz Frankowski 2 - Stanko Svitlica 69
|
Pamiętny mecz
Wczesniej zlalismy Polonie Warszawa bodaj w pierwsyzm meczu na R22 przy sztucznym świetle
A w tym remisie to on dawał juz Legii MP,bo pamietam jak ktorys z Legionistów gonił po murawie z flagą na kiju,..
A potem tez mielsimy przyjemnosc ogladac kolejną ich radosc na naszym stadione jak zdobyli Puchar Ligi--teraz juz niesitneijący