hunter napisał(a):

|
Ma ktoś jakieś propozycje z NHL na tę noc? Czy coś poza Columbus - Detroit warte jest uwagi? Mnie się osobiście wydaje, że dzisiaj Vancouver na czysto skończy swój pojedynek.
|
ja gdzies tam wyzej pisałem ze Detroit moze to handicapem wygrac.ale na sama 2 tez dobry kurs.
postawił bym na San Jose.liczę ze przełamią sie tak jak wczesniej Waszyngton i Philadelphia