Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2254
Stary 21.04.2009, 22:25
hunter napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś jakieś propozycje z NHL na tę noc? Czy coś poza Columbus - Detroit warte jest uwagi? Mnie się osobiście wydaje, że dzisiaj Vancouver na czysto skończy swój pojedynek.
ja gdzies tam wyzej pisałem ze Detroit moze to handicapem wygrac.ale na sama 2 tez dobry kurs.
postawił bym na San Jose.liczę ze przełamią sie tak jak wczesniej Waszyngton i Philadelphia
Odpowiedz cytując