Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
2243
21.04.2009, 21:43
No to kamikadze oboje mieliśmy racje żeby nie stawiać ani GKS ani Korony
Jednak chyba do weekendu poczekam bo cos w tygodniu nigdy mi się nie farci
spinnaker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spinnaker
Znajdź inne posty napisane przez spinnaker