Cytat:
|
dlatego nie dziw sie ze na wiekszosc twoich zaczepek
|
Moich zaczepek !?
To już są jaja
Cytat:
|
(zadajesz pytania na poziomie gimnazjalisty, naprawde uwazasz ze pytania z ostatniego posta to dobra metoda zeby kogos zachecic do rozmowy?)
|
(pytanie z ostatniego mojego posta skierowanego do Ciebie nie miało Cię zachęcić do żadnej ,,głębszej'' rozmowy , tylko chciałem Ci uświadomić , że atakujesz na ślepo i do tego jakimiś zupełnymi głupotami . Zresztą nie mam żadnego pojęcia jaki sens w takim ataku znajdujesz )
Cytat:
|
Jestes takim klasowym ofermą, ktory mysli ze jest madry i fajny a na plecach ma kartke z napisem "kopnij mnie" i leje z niego cala klasa.
|

prawie tak dobre jak to z wypłatami , które dostaje od NICH
Dobra orzeu ja bez polemiki z Tobą też prowadzić nie muszę , nawet mi to na zdrowie wyjdzie .
Tylko nie wchodź w dyskusje kiedy ja odpowiadam komuś personalnie z jakimiś z dupy wziętymi zaczepkami , które bynajmniej nie maja na celu dołączenie się do polemiki . Bo wtedy sam prowokujesz do tego , żebym Ci na to odpowiedział.
Ja szczerze napisawszy beki z Ciebie nie mam , bo śmiesznego nic nie piszesz . Raczej mi ręce opadają , jak raz po raz muszę rozkładać swoje wypowiedzi na czynniki pierwsze .
Cytat:
|
bo nie warto, szkoda czasu, nie ma sensu i nie mam takiej potrzeby.
|
No i Bogu dzięki .