Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 21.04.2009, 20:20
Kurde, troche spinam, bo z przedmiotów bede miał ok. 50 pkt i w tej sytuacji egzamin musze napisac dobrze. Cięzko będzie, ale damy rade
Odpowiedz cytując