Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
Od: 01.2009
Offline
#
139
21.04.2009, 20:20
Kurde, troche spinam, bo z przedmiotów bede miał ok. 50 pkt i w tej sytuacji egzamin musze napisac dobrze. Cięzko będzie, ale damy rade
pawlos33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlos33
Znajdź inne posty napisane przez pawlos33