Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3342
Stary 21.04.2009, 20:17
Sluchaj no gosciu. Smieszysz mnie regularnie swoimi tekstami, "argumentacja" i naiwnym podejsciem do wspolrozmowcow, a najbardziej przekonaniem ze to ty masz argument, myslisz logicznie i przedstawiasz innym oczywiste sprawy - gdy jest dokladnie odwrotnie
To ze krece z ciebie regularnie beke nie czyni z ciebie mojego rozmowcy dlatego nie dziw sie ze na wiekszosc twoich zaczepek (zadajesz pytania na poziomie gimnazjalisty, naprawde uwazasz ze pytania z ostatniego posta to dobra metoda zeby kogos zachecic do rozmowy?) nie odpowiadam, zreszta nie ja jeden. Jestes takim klasowym ofermą, ktory mysli ze jest madry i fajny a na plecach ma kartke z napisem "kopnij mnie" i leje z niego cala klasa.
To wszystko co chcialem ci powiedziec, nie licz na jakakolwiek polemike z mojej strony. Od czasu do czasu cos sobie skomentuje albo cie zacytuje ale nie po to zeby nawiazywac z toba rozmowe bo nie warto, szkoda czasu, nie ma sensu i nie mam takiej potrzeby.
WISŁA PANY !!