Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 21.04.2009, 20:13
a jak dla mnie nie ma się czym przejmować, jak ktoś dobrze przy tym pomyśli a na lekcję w gimnazjum w miare chodził to osiągnie nie najgorszy wynik.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
Odpowiedz cytując