Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
137
21.04.2009, 20:13
a jak dla mnie nie ma się czym przejmować, jak ktoś dobrze przy tym pomyśli a na lekcję w gimnazjum w miare chodził to osiągnie nie najgorszy wynik.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
NowaHutaWNH
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez NowaHutaWNH