Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7363
Stary 21.04.2009, 20:01
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
orientuje się ktoś jaka jest w procentach akcyza od samochodów sprowadzonych o silniku powyżej 2 litrów ?
akcyza zalezy od ceny jaka widnieje na umowie.pojemnosc Ci sie liczy przy ubezpieczaniu go.
Odpowiedz cytując