Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
7363
21.04.2009, 20:01
maTyS.
napisał(a):
orientuje się ktoś jaka jest w procentach akcyza od samochodów sprowadzonych o silniku powyżej 2 litrów ?
akcyza zalezy od ceny jaka widnieje na umowie.pojemnosc Ci sie liczy przy ubezpieczaniu go.
pawulon-82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawulon-82
Znajdź inne posty napisane przez pawulon-82