Temat
:
[25. kolejka] WISŁA Kraków - GÓRNIK Zabrze, piątek 24.04.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline
#
51
21.04.2009, 19:59
Jazda z nimi od początku i już. Nieważny styl i finezja najważniejsze to 3 punkty.
hunter TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter TSW
Znajdź inne posty napisane przez hunter TSW