Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5749
Stary 21.04.2009, 19:54
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
A co do naszego meczu z Legia - mam dziwne przeczucie ze bedzie jak w02.
Tez musielismy wygrac, a oni mieli w skladzie drewnainego obcokrajowca strzelajacego nienaturalna liczbe bramek.
Możesz uściślić? Bo coś sobie nie przypominam o co konkretnie i o kogo konkretnie chodzi...
Odpowiedz cytując