7 kotów napisał(a):

A co do naszego meczu z Legia - mam dziwne przeczucie ze bedzie jak w02.
Tez musielismy wygrac, a oni mieli w skladzie drewnainego obcokrajowca strzelajacego nienaturalna liczbe bramek.
|
Możesz uściślić? Bo coś sobie nie przypominam o co konkretnie i o kogo konkretnie chodzi...