Nie wydaje mi się, skoro mandat jest na podstawie amerykańskiego, to nie dostałeś punktów karnych. Pewnie chłopaki nawet nie wiedziały, że masz nieważny w Polsce dokument. W końcu made in USA

A przy zatrzymaniu powiedział, że "za wykroczenie dostaje Pan Xzł i X punktów karych"?