Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#822
Stary 21.04.2009, 19:25
Nie wydaje mi się, skoro mandat jest na podstawie amerykańskiego, to nie dostałeś punktów karnych. Pewnie chłopaki nawet nie wiedziały, że masz nieważny w Polsce dokument. W końcu made in USA A przy zatrzymaniu powiedział, że "za wykroczenie dostaje Pan Xzł i X punktów karych"?
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując